Autoservis Letňany

KLIMATIZACE

Provádíme kompletní údržbu a opravu celé soustavy klimatizace.

Bez pravidelné údržby nebude vaše klimatizace pracovat správně a po čase si vyžádá investici do opravy!

Přehled nabízených prací a služeb:

Nejčastější závady:

PLNĚNÍ AUTOMATEM

Délka úkonu je přibližně 55 min.
Plně automatický přístroj odsaje staré chladivo, čímž systém zbaví mechanických nečistot a vlhkosti. Následně provedeme vakuaci, která slouží ke kontrole těsnosti a zbavení případných zbytků vlhkosti systému. Nakonec se doplnuje olej, který je v systému rozptýlen v chladícím médiu a slouží k mazání kompresoru.

DEZINFEKCE

Dezinfekce vysoce koncentrovaným roztokem na organické bázi. Roztok je pomocí speciálního přístroje postupně rozprášen do klimatizačního systému a takto vzniklá mlhovina zahubí a odstraní veškeré pyly, roztoče, mikroorganismy, plísně, bakterie a všechny zdroje zápachu. Protože roztok nepůsobí pouze na výparník, ale na celý ventilační systém, jeho účinek je dlouhodobý. Výrobci doporučují ošetřit klimatizaci tímto způsobem alespoň jedenkrát ročně. Délka úkonu cca 40 minut včetně výměny filtru.

OPRAVY

Opravy klimatizací jsou technicky, časově i cenově náročné, proto doporučujeme předcházet opravám kvalitní údržbou. Pokud již dojde k poruše, je třeba nejprve velmi přesně identifikovat závadu pomocí speciálních diagnostických přístrojů. Proto doporučujeme opravu svěřit specializovanému pracovišti s potřebným vybavením a zkušenostmi.